Bezpieczny kontener na czyściwa SaCon®

1095

SaCon® to opracowany przez firmę MEWA bezpieczny kontener do magazynowania brudnych i zużytych czyściw, mogących stanowić zagrożenie w warsztacie ze względu na możliwość samozapłonu. Szczelnie zamykany pojemnik wykonany z wytrzymałego sztucznego tworzywa, może być szybko i łatwo zamykany i otwierany: pokrywa zaopatrzona w uszczelkę zamykana jest szczelnie dzięki zaciskom. Kontener posiada także kółka ułatwiające jego transportowanie i spełnia wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa określone w regulaminie EKG ONZ.

http://www.mewa-service.pl/dla-prasy/informacje-prasowe/details/pl-pl–informacje-prasowe—jak-bezpiecznie-transportowac-i-skladowac-brudne-czysciwa-mewa-ma-rozwiazanie-/

 =====================

MEWA Textil-Service Sp. z o.o.
ul. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Tel. +48 32 363 82 60
Fax +48 32 721 89 15

www.mewa-service.pl

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj