Zobacz, jak mieć doskonałe wyniki i zadowolonych ludzi. Weź udział w VI Konferencji STRATEGIA LEAN!

511

10 stycznia 2022 roku odbędzie się VI Konferencja STRATEGIA LEAN organizowana przez Leanpassion. Ta jedyna w Polsce konferencja Lean w ujęciu strategicznym będzie miała miejsce w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Tegoroczna edycja jest organizowana pod hasłem Great Companies, Happy People – JAK MIEĆ DOSKONAŁE WYNIKI I ZADOWOLONYCH LUDZI.

VI Konferencja STRATEGIA LEAN rozpocznie się debatą o kompetencjach przyszłości, czyli czego od liderów oczekuje coraz bardziej wymagający i konkurencyjny rynek pracy. Keynote Speakerem Wydarzenia będzie Maciej Noga – przedsiębiorca i inwestor HRTech, współzałożyciel Grupy Pracuj. W gronie prelegentów znajdą się doświadczeni praktycy biznesu. Na uczestników czeka 8h inspirujących i praktycznych wystąpień, zero teorii – sama praktyka.

Organizatorem VI Konferencji STRATEGIA LEAN jest firma Leanpassion, która od ponad 16 lat pomaga swoim klientom skutecznie podnosić efektywność procesów i zaangażowanie zespołów. Tworzą ją pasjonaci i praktycy biznesu, którzy wypracowali własne podejście i stworzyli Strategię Lean. Z Leanpassion doskonalenie jest procesem ciągłym, nawet w warunkach kryzysu gospodarczego i pracy zdalnej.

Organizator gwarantuje realizację wydarzenia w formule stacjonarnej, co będzie wyjątkową okazją do networkingu i wymiany doświadczeń. Więcej informacji na temat konferencji, warunków uczestnictwa oraz agendy na stronie internetowej wydarzenia: https://konferencja.leanpassion.pl/ oraz na profilach Facebook i Linkedin firmy Leanpassion.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Joanną Kowalczyk, specjalistką ds. marketingu w firmie Leanpassion, e-mail:j.kowalczyk@leanpassion.pl, tel. 607711328.

Źródło: LEANPASSION

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj