Znamy datę największych Targów BHP na Śląsku

151

Międzynarodowe Targi BHP w Katowicach powracają z 21. edycją, która odbędzie się w dniach 4-5 marca 2025 roku w MCK Katowice, najnowocześniejszym centrum konferencyjnym w sercu Śląska. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi ponad 100 wystawców z Polski i Europy, stając się największą imprezą branżową w zakresie bezpieczeństwa, higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej oraz jedną z najważniejszych tego typu w tej części Europy.

W trakcie dwudniowych targów, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w dziedzinie bezpieczeństwa, a także wziąć udział w licznych prezentacjach i szkoleniach. Targi BHP w Katowicach są skierowane do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo w środowisku pracy oraz do producentów i dystrybutorów z branży.

Wśród ponad 100 wystawców znajdą się przedstawiciele branży, którzy zaprezentują swoje rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej, ochrony osobistej, odzieży ochronnej, systemów monitorowania środowiska pracy i wielu innych. Swoją obecność potwierdzili producenci systemów monitorowania środowiska pracy oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, które są podstawą działań zapobiegających wypadkom w miejscu pracy. Nie zabraknie również krajowych i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów środków ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników, producentów zabezpieczeń asekuracyjnych przed upadkiem z wysokości oraz dystrybutorów odzieży i obuwia ochronnego.

Na ten moment swój udział zapowiedzieli wystawcy z Polski, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Słowacji, Niemiec i Włoch.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach BHP w Katowicach – to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz poznania najnowszych trendów i technologii w branży BHP.

Źródło: BHP Fairexpo