Wziernikowe wskaźniki przepływu HVF

826

Elesa+Ganter – światowy lider w produkcji standardowych elementów maszyn – wprowadziła do oferty wziernikowe wskaźniki przepływu o oznaczeniu HVF. Nowy, unikatowy na rynku produkt jest przeznaczony do sprawdzania przepływu cieczy przez rurę oraz jej właściwości takich, jak np.: kolor, obecność cząsteczek stałych, zanieczyszczeń itp. Wziernikowe wskaźniki przepływu mogą być stosowane z różnymi rodzajami cieczy, w tym z zimną i gorącą wodą, olejami, benzyną, alkoholami oraz roztworami na bazie glikolu.

Wskaźniki przepływu HVF są przeznaczone do stosowania w różnych sektorach przemysłu, w celu monitorowania i sprawdzania przepływów w procesach przemysłowych, takich jak:

– systemy chłodnicze, grzewcze i smarowania

– oczyszczanie ścieków, filtracja i destylacja

– systemy ochrony przeciwpożarowej

– przemysł naftowy i rafineryjny

– maszyny drukarskie

Zarówno czarne wsporniki, jak i czerwona oś z wirnikiem są wykonane z technopolimeru na bazie polipropylenu, co czyni ten produkt unikalnym na rynku. Pręty łączące są wykonane z niklowanego mosiądzu, a pierścienie uszczelniające z gumy syntetycznej NBR. Konstrukcję wskaźników HVF zaprojektowano ze szkła laboratoryjnego PYREX®, tak aby umożliwić maksymalną widoczność i możliwość kontroli przepływu cieczy pod każdym kątem.

Wskaźnik może wytrzymać przepływ cieczy o maksymalnej temperaturze 100 ° C i maksymalnym ciśnieniu 12-25 bar (w zależności od wymiaru).

źródło: http://elesa-ganter-polska.pr.co/132611-wziernikowe-wskazniki-przeplywu-hvf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj