Wystarczy włączyć i gotowe Power Panel C80 ze zintegrowanym sterowaniem zapewnia najwyższą jakość działania w każdej branży

426

Nowy Power Panel C80 łączy w jednym urządzeniu HMI zalety wydajnego sterownika i nowoczesnego terminala operatorskiego. Instalacja C80 jest kompatybilna z panelami Automation Panel B&R. Użytkownicy korzystają zatem z zalet pełnej elastyczności – mogą skalować swoje maszyny w sposób optymalny pod względem wydajności i kosztów.

Ze względu na małą głębokość zabudowy, obsługujący multi-touch terminal HMI C80 nadaje się do maszyn o szczególnie małych rozmiarach i ograniczonej przestrzeni w szafie sterowniczej. Praca bez twardego dysku i wentylatora dodatkowo ogranicza zakres wymaganej konserwacji.

Oszczędzająca czas funkcja „plug and play”

Uruchomienie Power Panel C80 jest szybkie i łatwe. Nie ma potrzeby instalowania systemu operacyjnego. Wszystkie niezbędne pakiety oprogramowania są już zainstalowane fabrycznie. Moduły I/O, sterowania ruchem osi i elementy bezpieczeństwa można połączyć bezpośrednio z panelem. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników. Użytkownik musi jedynie włączyć Power Panel C80 i wgrać aplikację.

Wydajność i oszczędność

Na procesorze Intel Atom system operacyjny czasu rzeczywistego Automation Runtime B&R działa równolegle z wbudowanym systemem operacyjnym Linux dla klienta HMI. Jest to możliwe dzięki funkcji hypervisor B&R, która dzieli zasoby procesora między dwa systemy operacyjne w taki sposób, aby nie wpływały wzajemnie na swoją wydajność. W przeszłości zazwyczaj potrzebne były dwa urządzenia sprzętowe, a teraz zintegrowane urządzenie zajmuje mniej miejsca w szafie sterowniczej i zapewnia bezpieczną komunikację. Dodatkową obniżkę kosztów uzyskuje się dzięki bardziej wydajnemu wykorzystaniu dostępnych zasobów sprzętowych.

Intuicyjna obsługa dotykowa

Pojemnościowy ekran dotykowy Power Panel C80 reaguje precyzyjnie i niezawodnie nawet w przypadku używania grubych rękawic skórzanych. Gesty takie jak przybliżenie i przesunięcie zapewniają intuicyjną obsługę. Przednia część panelu posiada stopień ochrony IP65, dlatego Power Panel C80 idealnie nadaje się do użytku w trudnych warunkach. Panel z multi-touch jest dostępny z przezroczystą lub przeciwodblaskową powierzchnią szklaną w czterech różnych formatach panoramicznych (7,0″, 10,1″, 12,1” i 15,6″) oraz w formacie 4:3 (5,7″).

Power Panel C80 łączy w jednym urządzeniu HMI zalety wydajnego sterownika i nowoczesnego terminala operatorskiego.

Źródło: B&R 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj