Webinaria FAULHABER – Napędzane wiedzą

620

Nieważne, czy chcesz nauczyć się czegoś nowego w swoim domowym biurze, w podróży, czy w swoim rzeczywistym biurze: nasze webinary dają Ci możliwość dowiedzenia się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach z dowolnego miejsca. Nasi eksperci od napędów przedstawią ciekawe narzędzia i wiedzę na temat aplikacji, a także odpowiedzą na wszelkie pytania, jakie możesz mieć pod koniec każdej sesji. 

Na przykład możesz dowiedzieć się więcej o naszym narzędziu do wyboru napędu FAULHABER, które pomaga w obliczeniu potrzebnego napędu lub lepiej zapoznać się z naszym oprogramowaniem Motion Manager. Pokażemy Ci, jak optymalnie wykorzystać te i inne narzędzia. Część seminariów internetowych poświęcamy również kwestiom technicznym, takim jak rozwój hałasu w silnikach, obliczenia silnika prądu stałego lub inne unikalne wymagania dotyczące aplikacji. Cieszymy się na ożywioną dyskusję z Tobą!

Informacje o nadchodzących webinarach, tematach, terminach i rejestracji można znaleźć tutaj:

Webinarium „FAULHABER Speed ​​Controller – Optymalne wykorzystanie i dostosowanie do potrzeb klienta”. Regulatory prędkości FAULHABER są specjalnie zaprojektowane, aby jak najlepiej wykorzystać silniki FAULHABER DC i BL. Są kompaktowe, łatwe w obsłudze i oferują precyzyjną oraz wydajną kontrolę prędkości. Indywidualną kontrolę prędkości można łatwo ustawić za pomocą komputera i bezpłatnego oprogramowania „ FAULHABER Motion Manager ”. Podczas naszego webinarium nasz ekspert Dr.-Ing. Andreas Wagener zapozna Cię z naszą gamą regulatorów prędkości, objaśni ich standardowe funkcje i szczegółowo opowie o rozszerzeniach specyficznych dla klienta. Po seminarium internetowym będziesz mógł skonfigurować kontroler prędkości, dowiedzieć się, jak go szybko uruchomić oraz które silniki i które kontrolery prędkości idealnie pasują do Twojej aplikacji. Oczywiście nasz ekspert z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania pod koniec webinaru.

 

Tematy:

  • Wprowadzenie do kontrolerów prędkości FAULHABER
  • Jak to skonfigurować
  • Która seria silników pasuje do danego regulatora prędkości
  • Funkcje standardowe
  • Rozszerzenia specyficzne dla klienta

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Następny termin: 18.05.2021 15.00 – 16.00 CET

Zarejestruj się teraz 18.05.2021

Następny termin: 19.05.2021 10.00 – 11.00 CET

Zarejestruj się teraz 19.05.2021

Dr. Ing. Andreas Wagener

Dr. Ing. Andreas Wagener uzyskał tytuł inżyniera ze specjalizacją w napędach elektrycznych na Uniwersytecie Erlangen, a doktorat (dr inż.) Na Uniwersytecie w Ulm, pracując nad napędami hybrydowymi. Po kilku latach w dSPACE, będąc odpowiedzialnym za integrację systemów samochodowych HIL, dołączył do zespołu badawczo-rozwojowego FAULHABER w 2007 roku. Dr Wagener jest Twoim ekspertem w zakresie aplikacji MotionControl. Na swoim stanowisku lidera grupy zajmującej się architekturą oprogramowania obsługującego aplikacje MotionControl odpowiadał za rozwój generacji FAULHABER MC V3.0.

„Jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania techniczne dotyczące systemu FAULHABER MotionControl lub SpeedControl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu „mówię” po CANopen na poziomie C1. ”

Źródło: FAULHABER