Webcasty dla branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki

545

Rusza kolejna seria jesiennych webcastów z ekspertami Rittal. Specjaliści przygotowali nowe tematy spotkań – teorię ograniczyli do niezbędnego minimum, a całą uwagę poświęcą praktycznym zagadnieniom. Spotkania online są bezpłatne i będą trwały ok. 30-45 minut. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania w trakcie webcastów, a po zakończeniu pobrać materiały. Rejestracja na webcasty dostępna jest pod adresem https://rittalpolska.clickmeeting.com/.

Pracownicy firmy Rittal przygotowali kolejne spotkania online dla osób z branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki – w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie.Skierowane są one zarówno dla projektantów, jak i prefabrykatorów.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych webcastów i ich tematyki:

  • 4 listopada o godzinie 12.00 rozpocznie się webcast pt.: „Chłodzenie wodne w szafach – bezpieczne czy nie? – czyli wszystko o chillerach i wymiennikach woda-powietrze”, który poprowadzi Marcin Lisowski. Ekspert opowie o tym, kiedy i dlaczego warto korzystać z wody jako medium chłodzącego w szafach sterowniczych. Wyjaśni także dlaczego to rozwiązanie jest wydajne oraz bezpieczne do stosowania. Link do rejestracji: https://bit.ly/3oGeDt2.
  • 18 listopada o godzinie 12.00 rozpocznie się webcast pt.: „Wszystko o akcesoriach Rittal – przegląd rozwiązań do zabudowy wewnętrznej”, który poprowadzi Paweł Piwnicki. Przedstawi on szeroką gamę akcesoriów Rittal, które pozwalają zwiększyć możliwości zabudowy. Opowie także o tym, w jaki sposób wykorzystać dodatkową przestrzeń w szafie lub obudowie – w sposób bezpieczny dla użytkowników. Link do rejestracji: https://bit.ly/3jK66RU.
  • 25 listopada o godzinie 12.00 rozpocznie się webcast pt.: „Projektowanie rozdzielnic niskiego napięcia zgodnie z normą PN-EN 61439”, który poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk. W całości poświęci on czas na omówienie normyPN-EN 61439, która jest kluczowa dla rozwiązań z rozdziału mocy. Link do rejestracji: https://bit.ly/34DviFx.
  • 2 grudnia o godzinie 12.00 rozpocznie się spotkanie pt.: „Wentylatory i wymienniki powietrze-powietrze czyli wszystko o chłodzeniu powietrzem w obudowach i szafach sterowniczych”, który poprowadzi Marcin Lisowski. Ekspert opowie o cechach wentylatorów dostępnych na rynku oraz wyjaśni kiedy i dlaczego warto korzystać z wymienników powietrze-powietrze. Link do rejestracji: https://bit.ly/3myV3Nk.

Aby wziąć udział w spotkaniach online, należy się zarejestrować na wybrany webcastna stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/. Uczestnictwo jest bezpłatne, a nagrania ze spotkań online oraz dodatkowe materiały będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Źródło: Rittal