WeASSIST – optymalizacja procesów w minutę!

153

WERMA oferuje oparte na chmurze rozwiązanie międzybranżowe, przeznaczone do monitorowania i optymalizacji wszystkich procesów

WeASSIST to innowacyjne rozwiązanie typu plug & play umożliwiające kompleksowe i ciągłe monitorowanie wszystkich procesów produkcyjnych i logistycznych – oparte na chmurze, łatwe w instalacji, możliwe do zastosowania w istniejącej infrastrukturze i charakteryzujące się dużą skalowalnością. Czy to na maszynach, w systemach, obszarach logistycznych czy na stacjach roboczych – WeASSIST od WERMA zapewnia transparentność, cyfrowo i w czasie rzeczywistym. Pomaga identyfikować problemy przed ich pojawieniem się i nieustannie optymalizować procesy.

WeASSIST umożliwia tworzenie dokumentacji i raportów w celu stałej optymalizacji procesów – a wszystko to po naciśnięciu przycisku

WeASSIST bądź na bieżąco w czasie rzeczywistym.

WeASSIST od WERMA to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do osiągnięcia pełnej transparentności w całym łańcuchu wartości. Międzybranżowe rozwiązanie działające w chmurze, na które składa się sprzęt i oprogramowanie, pozwala szybko, łatwo i bez większych nakładów na instalację czy programowanie urzeczywistnić sieci i Przemysł 4.0. Dzięki temu można w prosty sposób wdrożyć kompleksowe monitorowanie i stałą optymalizację wszystkich procesów produkcyjnych – w formie cyfrowej, opartej na chmurze i skalowalnej w dowolnym momencie.

WeASSIST zapewnia pełny wgląd z dowolnego urządzenia końcowego – w dowolnym czasie i miejscu, ponieważ jest to rozwiązanie w chmurze.

System wyświetla wszystkie istotne dane, niezależnie od ich źródła (producent, typ i wiek maszyn czy stacji roboczych). W odróżnieniu od skomplikowanych systemów MDC/MES czy rozwiązań IoT, WeASSIST pozwala łatwo zidentyfikować i ocenić każdą możliwość optymalizacji – w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca.

WeASSIST zacznij szybko działać!

Oparte na chmurze rozwiązanie firmy WERMA, które można w każdej chwili dodać do istniejącej infrastruktury, umożliwia optymalizację procesu w ciągu jednej minuty: wystarczy zintegrować sprzęt ze stacjami roboczymi lub maszynami i aktywować dostęp do oprogramowania. Następnie skonfigurować urządzenia, oprogramowanie i poszczególne kokpity, a także przypisać role oraz użytkowników – i gotowe. Wszystkie zintegrowane maszyny i stacje robocze będą natychmiast wysyłać swój status bezpośrednio do oprogramowania za pośrednictwem bramki. Umożliwia to natychmiastowe identyfikowanie problemów oraz stałą optymalizację procesów w oparciu o analizy – optymalizacja nigdy nie była tak prosta.

WeASSIST oferuje natychmiastową i pełną transparentność wszystkich stacji roboczych, maszyn i systemów oraz prezentuje raporty po naciśnięciu przycisku,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj