W drodze po złoto: do wygrania unikatowy złoty cobot Universal Robots

741

Universal Robots świętuje okrągłą liczbę cobotów na rynku – klient, który zamówi 25 000 robota UR, otrzyma unikalny, złoty model.

Aby świętować sprzedaż 25 000 robotów współpracujących, Universal Robots przygotował pierwszą i unikatową, złotą edycję cobota, który zostanie bezpłatnie przekazany klientowi zamawiającemu cobota nr 25 000. Gold Edition – cobot ze złoto zdobionymi przegubami – to jedyna w swoim rodzaju modyfikacja klasycznych, szaro-błękitnych robotów UR. Będzie dostępna w przypadku zamówienia modelu UR3, UR5 lub UR10.

“W tym historycznym momencie świętujemy nie tylko sukces Universal Robots, ale także sukces naszych klientów we wprowadzaniu innowacji i zmienianiu przedsiębiorstw poprzez roboty współpracujące” – powiedział Jürgen von Hollen, prezes Universal Robots. „Złota edycja robota odzwierciedla nasze nieprzerwane dążenie do zapewnienia wszystkim firmom dostępu do nieograniczonego potencjału robotyki”.

Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego cobota w grudniu 2008 roku, roboty Universal Robots są stosowane w różnych sektorach przemysłu: poczynając od branży spożywczej, kończąc na badaniach naukowych. Coboty przejmują zadania takie jak: montaż, przenoszenie (pick and place) oraz kontrola jakości. Do chwili obecnej firma Universal Robots sprzedała ponad 22 000 robotów i jest światowym liderem na rynku z największą, globalną bazą zainstalowanych cobotów.

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań robotycznych, coboty Universal Robots są zaprojektowane do pracy ramię w ramię z operatorami, zapewniając maksymalną efektywność i otwierając coraz to nowe szanse na współpracę między człowiekiem i robotem. Te elastyczne roboty mogą przejmować szerokie spektrum zadań i charakteryzują się najszybszym zwrotem z inwestycji w branży. Dzięki temu są opłacalnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, dla których tradycyjne rozwiązania mogą być zbyt kosztowne.

Łącząc ludzką kreatywność z wysoką precyzją automatyzacji z wykorzystaniem robotów, Universal Robots kontynuuje transformację automatyzacji na całym świecie, cobot po cobocie.

Aby skorzystać z okazji wygrania złotego cobota Universal Robots – złóż zamówienie na stronie: https://www.universal-robots.com/gold/

Źródło: Universal Robots

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj