VersaBox rozwija się we Włoszech

314

VersaBox – polski producent autonomicznych robotów mobilnych i CLS iMation – włoski dostawca innowacyjnych rozwiązań dla automatyzacji logistyki nawiązały partnerstwo biznesowe. Firmy będą współdziałać w zakresie wykorzystania kompleksowej platformy do automatyzacji intralogistyki AUTONOMY@WORK™️ i zapewnieniu najnowocześniejszych autonomicznych systemów transportowych firmom produkcyjnym i magazynowym we Włoszech, Hiszpanii, krajach Benelux i Francji.

CLS iMation to jednostka biznesowa CLS, która od blisko 70 lat dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów logistyki w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym. Oferuje usługi projektowe, sprzedażowe, wynajmu i assistance – dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym. Odpowiada wyzwaniom Intralogistyki 4.0 i ułatwia przedsiębiorstwom cyfrową transformację procesów produkcyjnych.

Włoska firma szukała solidnego partnerstwa w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych dla jej międzynarodowych klientów. Kompleksowa platforma intralogistyczna oferowana przez VersaBox doskonale wpisuje się w program wprowadzania innowacyjnych produktów technologicznych dla klientów w Europie. Kompetencje i produkty obu firm doskonale uzupełniają się i stanowią solidną podstawę
w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw klientów sektora logistycznego.

„Współpraca z CLS wprowadzi VersaBox do nowych klientów przemysłowych
w Europie”, wyjaśnia Jakub Michalski, współzałożyciel VersaBox odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową. „Doceniamy osiągnięcia CLS we wdrażaniu innowacyjnych produktów technologicznych u wymagających klientów. Zapotrzebowanie na autonomiczne roboty mobilne szybko rośnie, odzwierciedlając potrzebę poprawy wydajności i elastyczności procesów produkcyjnych”.

 „Wybraliśmy VersaBox jako partnera w obszarze autonomicznych systemów transportowych. Doceniamy wzornictwo przemysłowe i umiejętności nawigacyjne VERSABOTÓW, a także kompleksową platformę intralogistyczną wspierającą niezawodne projektowanie, szybkie wdrażanie i bezbłędną realizację procesów transportowych” – mówi Michele Calabrese, Business Unit Manager w CLS iMation.

Źródło: VERSABOX

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj