Odwiedź SPS 2021 – targi w formacie hybrydowym: 23 – 25 listopada 2021r., Norymberga

361

Zapoznaj się z nowościami w dziedzinie automatyzacji — osobiście i na żywo. Po ponad roku, w którym rozmowy dotyczące automatyzacji odbywały się głównie wirtualnie, SPS — Smart Production Solutions po raz kolejny zaoferuje platformę do spotkań twarzą w twarz, która ułatwi wymianę pomysłów na żywo.

W dniach 23–25 listopada 2021r. w Norymberdze hale targowe po raz kolejny wypełni gwar spotkań i rozmów handlowych. Przygotuj się na wymianę pomysłów z innymi ekspertami, utrwalanie relacji opartych na zaufaniu i opracowywanie rozwiązań z udziałem około 750 wystawców. W warunkach „nowej normalności” bezpieczeństwo wszystkich uczestników nadal ma najwyższy priorytet, a kompleksowe zasady ochrony i higieny są dostosowane do aktualnych przepisów prawnych.

Przepis na sukces

SPS to platforma inteligentnej i cyfrowej automatyzacji. To tutaj, gdzie wysoko wykwalifikowani goście i wystawcy są sobie równi, nacisk kładzie się na praktyczne i inteligentne rozwiązania, które pozwolą sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom. W uporządkowanych według tematów halach targowych w Norymberdze wystawcy zaprezentują szeroką gamę produktów. Nie zabraknie też innowacji.

SPS to także nowatorskie start-upy i kluczowi gracze globalni, indywidualne prezentacje na wspólnych stoiskach tematycznych, a także specjalne powierzchnie wystawowe. Zwiedzający uzyskają kompleksowy obraz rynku — od prostych czujników po inteligentne rozwiązania, od tego, co jest możliwe obecnie, po wizję wszechstronnie zdigitalizowanego świata przemysłowego.

Cyfrowy „SPS on air” — maksymalne uczestnictwo

Po raz pierwszy w tym roku platforma SPS zostanie uzupełniona o platformę cyfrową „SPS on air,” która będzie głównym elementem targów hybrydowych. Połączenie świata cyfrowego z fizycznym zapewni holistyczne doświadczenie targowe i umożliwi udział uczestnikom z całego świata. Wydłużony czas działania platformy cyfrowej po zakończeniu targów zapewni wystarczającą ilość czasu na zawiązanie kontaktów, interakcję i analizę treści.

Najwyższej klasy hybrydowy program wykładów obejmuje wystąpienia wybitnych prelegentów, którzy będą omawiać tematy takie jak transformacja cyfrowa / Przemysł 4.0, komunikacja przemysłowa, bezpieczeństwo i ochrona, nowe metody logistyczne i integracja robotów, przypadki użycia sztucznej inteligencji i nie tylko. Większość treści będzie udostępniana na żądanie na platformie „SPS on air”.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie przemówienie Christiana Baudisa, przedsiębiorcy cyfrowego i byłego dyrektora zarządzającego Google Germany. Opowie on o znaczeniu danych w kontekście uzyskania przewagi konkurencyjnej w branży, a także poruszy powiązane tematy z dziedziny robotyki, technologii czujników i bezpieczeństwa cybernetycznego. Dane i ich agregacja (AI) są ściśle powiązane z tymi megatrendami.

Z kolei Dr Henning Beck, neurobiolog i autor bestsellerów, zajrzy za kulisy najbardziej wadliwej i innowacyjnej struktury na ziemi: mózgu. Pokaże, czym różni się ludzkie myślenie od algorytmów i jak można wykorzystać tę wiedzę w rozwoju prawdziwych innowacji.

Z niecierpliwością czekamy na premierę hybrydowej odsłony SPS w Norymberdze i online!

Więcej informacji i bilety na tegoroczne święto automatyzacji można uzyskać na stronie www.sps-exhibtion.com/welcome-back.

Źródło: SPS

Mesago Messe Frankfurt GmbH

Rotebühlstr. 83 – 85, 70178 Stuttgart, Germany

Phone +49 711 61946-0

Fax +49 711 61946-96

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj