Smart MechatroniX: Ściągnij bezpłatny program do doboru osi i siłowników

750

Szanowni Państwo, tworząc platformę rozwiązań Smart MechatroniX, Bosch Rexroth podąża za współczesnymi trendami w zakresie automatyzacji fabryki i toruje drogę ku Fabryce Przyszłości. Fabryka Przyszłości będzie znacznie bardziej inteligentna, elastyczna oraz oparta na sieci i oprogramowaniu niż dzisiejsze fabryki, a ponieważ coraz ważniejsza staje się świadomość potrzeby oszczędniejszego korzystania z zasobów i możliwego wpływu na środowisko, Fabryka stanie się również bardziej zrównoważona i przyszłościowa.

 

 

 

 

 

 

Smart MechatroniX oznacza „Plug & Produce, Perform, Proceed” (podłącz, produkuj, zwiększ wydajność, rozwijaj się). Przekonują nas trzy inteligentne korzyści:
> Prostota i szybkość od opracowania do rozpoczęcia produkcji,
> wysoka wydajność operacyjna,
> trwałość dzięki ciągłej aktualizacji i elastycznemu wykorzystaniu komponentów i modułów.

Poznajcie nasze pakiety inteligentnych rozwiązań i modele biznesowe !

Smart Function Kit – obróbka

Szybkie wymiarowanie, konfiguracja i uruchamianie jedno- lub wieloosiowych systemów z modułowym systemem mechatronicznym do zastosowań związanych z manipulacją.

 

 

Smart Function Kit – prasowanie

Łatwy wybór produktu, szybkie uruchomienie i konfiguracja procesu dzięki modułowemu systemowi mechatronicznemu do zastosowań związanych z prasowaniem i wykonywaniem połączeń.

 

Smart Flex Effector

Jednostka kompensacyjna z aktywną funkcją pomiarową, zapewniająca większą precyzję w sześciu stopniach swobody dla obsługi robotów i systemów kartezjańskich.

 

 

LinSelect

Dzięki narzędziu LinSelect firma Bosch Rexroth zasadniczo upraszcza dobór osi liniowych i siłowników. Przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika prowadzi, krok po kroku, do idealnego wyniku oszczędzając czas i pieniądze.

 

 

Bosch Rexroth na YouTubie

Zachęcamy do zapoznania się z filmami dotyczącymi Smart MechatroniX oraz do śledzenia i udostępniania!

 

 

 

Masz pytania?

 

 

Z poważaniem,

Zespół Bosch Rexroth Sp. z o.o.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj