Showroom robotów AIUT na Warsaw Industry Week: 8-10 listopada 2021

340

Najnowsze systemy automatyki, autonomiczne roboty mobilne, cyfrowy bliźniak, Internet Rzeczy, lokalizacja wewnątrzbudynkowa – tym i innym technologiom Przemysłu 4.0 będzie można przyjrzeć się bliżej w showroomie robotów i rozwiązań AIUT podczas V Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2021. Ta jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu w Polsce potrwa od 8 do 10 listopada br. w warszawskim centrum targowym Ptak Warsaw Expo. W programie m.in. prezentacje nowych cyfrowych rozwiązań, pokazy robotów i konferencje. Trwa rejestracja.

Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej i okazja by poznać najnowsze trendy w automatyzacji i cyfryzacji procesów. Na licznych stoiskach i w salonach pokazowych eksperci i praktycy zaprezentują nowoczesne systemy i maszyny z kluczowych sektorów przemysłu.

Targi Warsaw Industry Week to wyjątkowa okazja by poznać najnowsze branżowe trendy, zdobyć wiedzę o rozwiązaniach, które pozwolą przedsiębiorstwom przyspieszyć i zabezpieczyć produkcję, a także na żywo ocenić możliwości zaawansowanych systemów automatyki oraz robotów, w tym naszych robotów mobilnych, które umożliwiają autonomiczny transport towarów w obrębie fabryki i magazynu – mówi Sebastian Procek, Dyrektor Budowy Maszyn w AIUT. Firma jest największym polskim integratorem automatyki i robotyki, dostawcą zrobotyzowanych systemów intralogistycznych i jednym z czołowych europejskich przedsiębiorstw w branży.

Zajrzyj do showroomu robotów mobilnych (hala B, stoisko B3.114)

Przez trzy dni targów w przestrzeni wystawienniczej odwiedzający będą mogli oglądać roboty podczas pracy. W showroomie AIUT w hali B (stoisko B3.114) prezentowane będą m.in. najnowsze roboty mobilne z rodziny AIUT Formica, w tym AMR Formica 1 (robot mobilny o udźwigu do 1000 kg przystosowany do transportu towarów na wózkach pasywnych lub bezpośrednio na pokładzie), AMR Formica 2 (umożliwia automatyczny transport europalet z dużym i gabarytowym ładunkiem do 1500 kg) oraz najnowszy robot AMR AIUT – Formica 12. Odwiedzający będą mogli obejrzeć pojazdy transportowe podczas pracy, przyjrzeć się symulacji oprogramowania, a także dołączyć do pokazowego projektu lokalizacji wewnątrzbudynkowej AIUT.

Jesteśmy projektantem i producentem kompleksowego systemu intralogistycznego automatyzującego transport wewnętrzny na produkcji i w magazynie. Nasze rozwiązanie obejmuje kastomizowaną flotę robotów mobilnych z rodziny AIUT Formica oraz oprogramowanie AIUT Qursor, które kontroluje i zarządza procesami w oparciu o rzeczywisty stan fabryki, monitorując w trybie ciągłym procesy zrobotyzowane, jak i manualne. Pokaz naszego systemu intralogistycznego i robotów mobilnych zaplanowany podczas Warsaw Industry Week daje obraz, jak szybko można automatyzować i optymalizować procesy produkcyjne oraz transportowe bez ingerowania w przestrzeń fabryki czy magazynu wskazuje Jerzy Greblicki, doradca ds. Przemysłu 4.0 w AIUT.

Źródło: AIUT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj