Odbierz swój bezpłatny bilet na targi Hannover Messe 2022!

695

W dniach od 30 maja do 2 czerwca około 2500 firm podczas tegorocznej edycji targów: Hannover Messe zaprezentuje swoje rozwiązania dla produkcji oraz nowoczesnych systemów energetycznych przyszłości. Hasło przewodnie targów to: „Transformacja przemysłowa”, która ma umożliwić połączonym zakładom produkcyjnym działać bardziej efektywnie, oszczędzać zasoby, a także jak wytwarzać i przesyłać energię w sposób zrównoważony. Już dziś  #OdbierzBezpłatnyBilet!

„W obliczu obecnej sytuacji politycznej na świecie, tematy poruszane na targach HANNOVER MESSE są bardziej istotne niż kiedykolwiek” – powiedział dr Jochen Köckler, prezes Deutsche Messe, podczas imprezy przedpremierowej HANNOVER MESSE. „W centrum uwagi znajduje się to, w jaki sposób możemy zapewnić bezpieczeństwo dostaw i wzrost gospodarczy w dynamicznie zmieniającym się świecie – pod względem politycznym, środowiskowym i gospodarczym – jednocześnie przeciwdziałając zmianom klimatycznym. Innowacyjne technologie odegrają w tym kluczową rolę” – dodał.

Wśród wystawców Targów Hannover Messe 2022 znajdują się takie koncerny jak: Siemens, Bosch, Schneider Electric, Schaeffler, Microsoft, SAP i Service Now, a także liczne średniej wielkości przedsiębiorstwa przemysłowe, takie jak Beckhoff, Festo, Harting, Pepperl+Fuchs, Phoenix Contact, Wago i Ziehl-Abegg. Towarzyszą im duże instytuty badawcze, takie jak Fraunhofer i Karlsruhe Institute for Technology (KIT), a także około 100 startupów, dla których targi HANNOVER MESSE są idealną platformą do nawiązywania kontaktów z przemysłem. #OdbierzBezpłatnyBilet!

Zielone energie i wodór – bezpieczeństwo dostaw i ochrona klimatu

Jeśli chodzi o produkcję neutralną pod względem emisji CO2 i bezpieczeństwo energetyczne w Europie, kluczową rolę odgrywają odnawialne źródła energii i zielony wodór. Wiele firm jest już liderami w tej dziedzinie, oferując konkretne rozwiązania. Na przykład wystawca targów HANNOVER MESSE, firma Bosch, stworzyła cykl wodorowy w swoim zakładzie Industrie 4.0, który produkuje ekologiczny wodór na potrzeby procesów przemysłowych.

Ze względu na toczącą się obecnie debatę na temat dostaw energii, temat wodoru zyskuje na HANNOVER MESSE coraz większe znaczenie. „Od lat oferujem -y największą europejską platformę dla branży wodoru i ogniw paliwowych. W Hanowerze ponad 200 firm – w tym Iberdrola, Saint Gobain, Emerson, ElringKlinger, Plug Power, Siemens, Phoenix Contact, Enapter, Bosch, Hexagon Purus, Nel Hydrogen, Hydrogenious i GP Joule – prezentuje rozwiązania dla zrównoważonego zaopatrzenia w energię w oparciu o wodór pochodzący z odnawialnych źródeł energii” – powiedział Köckler.

Wykorzystanie cyfryzacji, automatyzacji i sztucznej inteligencji w walce ze zmianami klimatycznymi

Europa dąży do osiągnięcia neutralności klimatycznej do połowy tego tysiąclecia. Coraz więcej firm wyznacza sobie ambitne cele i jest w trakcie całkowitego przekształcania swojej produkcji i usług. Wystawcy targów HANNOVER MESSE dostarczają niezbędnych technologii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj