Nowe przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień gotowe na Przemysł 4.0

455

Endress+Hauser wprowadza nowe przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień. Dzięki interfejsowi Bluetooth są łatwiejsze w obsłudze i bardziej wydajne w systemach o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa.Heartbeat Technology tworzy podstawę do konserwacji predykcyjnej i umożliwia weryfikację funkcjonalności urządzeń bez przerywania procesu.

Nowe przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień Cerabar i Deltabar stanowią pomost dla Przemysłu 4.0.Dla  przyszłej automatyzacji procesów bezpieczeństwo nie może stać na drodze wydajności produkcji. W zakładach przemysłu chemicznego, naftowego i gazowego w przyszłości będzie potrzebnych coraz więcej układów o ściśle określonych parametrach bezpieczeństwa. Zwiększa to zapotrzebowanie na sprawne wykonywanie dużych ilości testów kontrolnych. W tej sytuacji Cerabar i Deltabar odciążają personel dzięki inteligentnym funkcjom i interaktywnym kreatorom, a tym samym obniżają koszty utrzymania ruchu. Inteligentne podejście do bezpieczeństwa pozwala uniknąć systematycznych błędów ludzkich i zwiększa zarówno niezawodność urządzeń, jak i wydajność procesu

Nowe funkcjonalności – nowe korzyści:

  • Korzystaj z danych obiektowych: przetworniki do pomiaru ciśnienia Cerabar i Deltabar to bezpieczna inwestycja w przyszłość. Wyposażone w innowacyjną technologię Heartbeat, łączą sprawdzone technologie pomiarowe z aplikacjami IIoT, co umożliwia wykonywanie predykcyjnego utrzymania ruchu.
  • Zwiększ produktywność: zoptymalizowane procesy obsługi i obsługa predykcyjna zwiększają dostępność systemu i sprzyjają wydajnemu dysponowaniu zasobami.
  • Zwiększ niezawodność procesu: cyfrowy kreator prowadzi personel utrzymania ruchu przez czynności obsługowe oraz testy bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko błędów ludzkich. Nieprawidłowości w procesie są zawczasu rozpoznawane. Komunikaty statusu z konkretnymi instrukcjami przyspieszają podjęcie działań zapobiegawczych.

Źródło: Endress+Hauser

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj