Najnowsze roboty mobilne AIUT na żywo podczas Modernlog 2022

51

Dynamiczne pokazy mobilnych robotów transportowych AIUT to jedna z głównych prezentacji maszyn zaplanowana podczas zbliżających się Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022, będących częścią dużego bloku przemysłowego ITM Industry Europe. Co w tym roku będzie można zobaczyć w strefie In4Log?

Już 31 maja w Poznaniu rozpoczną się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej jest też okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań automatyki magazynowej i transportu wewnętrznego.

Dynamiczne pokazy trzech robotów mobilnych AMR / AGV Formica, prezentacje systemów intralogistycznych, automatyczne rozwiązania magazynowe, cyfrowy bliźniak i system lokalizacji wewnątrzbudynkowej, to najnowsze rozwiązania AIUT, które prezentowane będą przez 4 dni w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Modernlog oraz ITM Industry Europe  – mówi Ewa Kubisiewicz-Boba, dyrektor marketingu w firmie AIUT, która jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej.

Kierunek dla automotive

Zajrzyj do strefy In4Log: Pokazy robotów na żywo

Nieodzowną częścią targów Modernlog są pokazy maszyn w strefie In4Log (pawilon 6), podczas których będzie można z bliska przyjrzeć się pracującym urządzeniom i przekonać się o skuteczności rozwiązań automatyzujących procesy logistyczne w magazynach i na produkcji. Nie zabraknie wpisujących się w ideę Przemysłu 4.0 robotów AGV / AMR, cobotów i automatycznych rozwiązań magazynowych. Będąca partnerem technologicznym wydarzenia firma AIUT zaprezentuje nowoczesny kompleksowy system intralogistyczny wraz z różnymi modelami robotów mobilnych Formica, które umożliwiają pełną automatyzację transportu wewnętrznego i precyzyjne dostawy towarów, m.in. bezpośrednio na podajnik rolkowy. Nowością będzie prezentacja możliwości robota Formica zintegrowanego z cobotem.