Kupuj online produkty KUKA z rabatem 3%! Ruszył sklep internetowy KUKA Marketplace

534

Sklep online KUKA Marketplace oferuje wszystko, czego potrzebujesz: ponad 25 tys. robotów, paczek technologicznych, części zamiennych oraz usług. Zarejestruj się za darmo w sklepie poprzez cyfrowy portal klienta my.KUKA!

Masz konto w cyfrowym portalu klienta my.KUKA? Sklep internetowy KUKA Marketplace już jest dla Ciebie dostępny! Jeśli jednak nie zarejestrowałeś się na my.KUKA, możesz to zrobić od razu i cieszyć się dostępem do KUKA Marketplace i innymi benefitami. Do końca 2022 r. na zakupy w KUKA Marketplace otrzymasz rabat 3%.

NOWY W MY.KUKA? ZAREJESTRUJ SIĘ

PRZEJDŹ OD RAZU DO KUKA MARKETPLACE

KUKA Marketplace – klik i kupujesz, co chcesz

KUKA Marketplace to dostęp do pełnego portfolio KUKA – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie!

  • Części zamienne: Oferujemy ponad 25 tys. części zamiennych dla twoich robotów przemysłowych KUKA! Wybierz spośród nowych i odnowionych części zamiennych w obniżonych cenach.
  • Funkcjonalności: Zamów KUKA Xpert albo DeviceConnector bezpośrednio online.
  • Produkty: Zamów online wszystkie produkty KUKA – m.in. roboty przemysłowe, cell4 czy pozycjonery.
  • Usługi: Znajdź odpowiednie usługi wsparcia cyfrowego w naszym obszernym katalogu usług.

Zalety KUKA Marketplace w skrócie

Spersonalizowana platforma: historia zamówień i prywatne listy zakupów

Rejestracja na my.KUKA i KUKA Marketplace to dostęp do ekskluzywnych treści. Możesz przeglądać historię zamówień i sprawdzać dostępność lub czas dostawy części zamiennych. Umieść produkty, których potrzebujesz najczęściej, na swojej osobistej liście zakupów lub stwórz ze współpracownikami firmowe listy zakupów z indywidualnymi cenami!

Zakupy szczególnie wydajne: połączenie z systemem zamówień

Dzięki dokonywaniu e-zamówień za pomocą interfejsu Open Catalog Interface (OCI) możesz zintegrować sklep KUKA Marketplace bezpośrednio z systemem zamówień w swojej firmie, czyniąc proces zamówień jeszcze bardziej efektywnym i szybkim! Od przyszłego roku będziemy również oferować sprawdzanie kompatybilności aktywów dla części zamiennych do standardowych systemów kinematycznych. W ten sposób szybko i łatwo sprawdzisz, czy wybrany produkt jest rzeczywiście kompatybilny z robotem.

Potrzebna wymiana? Zamów części zamienne łatwo w KUKA Marketplace

W KUKA Marketplace szybko znajdziesz i zamówisz odpowiednią część zamienną do swojego robota przemysłowego. Zarejestruj się w cyfrowym portalu klienta my.KUKA, by zyskać dostęp do sklepu KUKA Marketplace i zapewnić sobie natychmiastowe dostawy części zamiennych!

Nie czekaj – już dziś dołącz do my.KUKA i korzystaj z benefitów sklepu internetowego KUKA Marketplace!

KUKA CEE GmbH Sp. z o.o.

ul. Mysłowicka 1, 43-100 Tychy

tel. 32 661 01 24
www.kuka.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj