Komputer BTC14 Box Thin Client

768

Komputery przemysłowe box thin client firmy Pepperl+Fuchs stanowią nową generację niezawodnych i wytrzymałych mechanicznie komputerów przeznaczonych do wizualizacji danych procesowych. Zostały one zaprojektowane specjalnie do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych oraz do pracy ciągłej 24/7 w instalacjach przemysłowych.

Fot. 1: Widok BTC14 od strony panelu czołowego

Nowy model BTC14 oraz wprowadzony wcześniej BTC12, przystosowany do współpracy z dwoma monitorami i BTC01 do współpracy z czterema monitorami, zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać długotrwałe oddziaływanie wysokich temperatur, wstrząsów i wibracji.

BTC14 zawiera cztery cyfrowe interfejsy DisplayPort, umożliwiające wizualizację procesów na maksymalnie czterech wyświetlaczach Ultra-HD (4K), co zapewnia optymalny podgląd wszystkich informacji. Dzięki dodatkowym zestawom montażowym i wytrzymałej konstrukcji, może on być instalowany na wiele sposobów. Długoterminowa dostępność i zastosowanie nowoczesnych podzespołów sprawiają, że BTC14 jest komputerem gotowym sprostać również przyszłym wymaganiom. Zainstalowane w nim oprogramowanie firmware VisuNet RM Shell 5 firmy Pepperl+Fuchs ułatwia wirtualizację systemów host oraz przeprowadzanie szybkiej i intuicyjnej konfiguracji.

Linię produktową Thin Client uzupełnia innowacyjne narzędzie VisuNet Control Center, umożliwiające wydajne i scentralizowane zarządzanie wszystkimi urządzeniami z zainstalowanym oprogramowaniem firmware RM Sh ell 5: od komputerów BTC na stanowiskach dyspozytorskich i stacji roboczych sterujących produkcją po zdalne monitory pracujące w strefach zagrożonych wybuchem Ex 1/21.

Fot. 2: Widok BTC14 od strony panelu tylnego

Automatyka to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania z dziedziny automatyki są naszym celem.

Gotowość do podejmowania przedsiębiorczego ryzyka, pionierski duch i głębokie przekonanie o wartości własnych pomysłów wynalazczych – z tymi właśnie aktywami rozpoczynali działalność Walter Pepperl i Ludwig Fuchs, otwierając swój zakład reperacji radioodbiorników w Mannheim w 1945 roku. Wynaleziony przez nich kilka lat później czujnik zbliżeniowy potwierdził ich wartość. Był jednocześnie początkiem długiej historii ścisłej współpracy z klientami oraz opracowania wielu innowacyjnych technologii i procedur z dziedziny automatyki. Zarówno wtedy, jak i teraz naszym celem pozostaje bezpośredni wgląd w potrzeby każdego klienta. Jako pionierowi w zakresie ochrony przeciwwybuchowej instalacji elektrycznych oraz czołowemu producentowi innowacyjnych czujników o dużej sprawności – ścisła współpraca z klientami pozwoliła nam stać się liderem w rozwoju technologii stosowanych w automatyce. Naszym celem jest łączenie najnowocześniejszych technologii z szerokim zakresem usług, pozwalające klientom optymalizować swoje procesy i aplikacje.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem:
www.pepperl-fuchs.com