IX edycja konferencji Top Industry Summit już wkrótce w Warszawie!

478

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Top IndustrySummit odbędzie się 14 października w The WestinWarsaw. Zwieńczeniem całodniowej części merytorycznej wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Top Industry”.

Celem konferencji organizowanej przez organizację biznesową Executive Clubjest zainicjowanie otwartej debaty  pomiędzy autorytetami biznesowymi i naukowymi o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa.Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych trendów i technologii panujących w branży. Wśród poruszonych zagadnień będą m.in.: Machine Learning, IoT, Big Data, Digital Twins. Przybliżone zostaną konkretne procesy takie jak budowa inteligentnej fabryki krok po kroku, automatyzacja i robotyzacja przedsiębiorstw oraz realizacja strategii sektora energetycznego w drodze do neutralności klimatycznej. Opowiemy również o zagrożeniach dla biznesu oraz odpowiemy na pytanie czy proptech zminimalizował skutki pandemii?

Zgodnie z tradycją, zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania „Diamentów Top Industry”.Kapituła konkursowa uhonoruje w ten sposób wyróżniające się spółki oraz osobowości branży za najważniejsze osiągnięcia, projekty i inwestycje zrealizowane na przestrzeni minionego roku.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji: https://executiveclub.pl/top-industry-summit/ Chęć udziału w tegorocznej edycji prosimy zgłaszać na adres mailowy: potwierdzenia@executiveclub.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj