Expo Made in Wrocław już 17.10.2023 roku!

213

Już 17 października 2023 roku startuje siódma edycja Made in Wroclaw, wydarzenia, dzięki któremu każdy będzie mógł sprawdzić, nad czym aktualnie pracują wrocławskie firmy. Jak co roku jego częścią będzie otwarte dla wszystkich chętnych EXPO.

W tym roku Made in Wroclaw odbywa się pod hasłem Tech Generation. W strefie Expo będziemy mogli zobaczyć produkty, usługi i innowacje rozwijane tuż obok nas. Będzie to także okazja do poznania wrocławskich firm – ich ofert, produktów i usług, a przy okazji możliwości rozwoju, które proponują.

Przychodząc na EXPO Made in Wrocław poznasz dolnośląskie firmy, startupy, koła naukowe działające na wrocławskich uczelniach – zobaczysz nad czym pracują i czym się inspirują! Będą na ciebie czekać twórców znanych na świecie wynalazków i produkty nagradzane w międzynarodowych konkursach Będziesz mieć też okazję do odbycia rozmów o rozwoju swojej kariery i wygrania cennych nagród – zaprasza Paulina Muszyńska z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Co zobaczysz na EXPO?

Elektryczny rower Buzzy Bike, automatyczne kosiarki od Uniterm Mower, czy skutery Govecs to tylko przykłady innowacyjnych produktów, które będzie można wypróbować na EXPO. Zaprezentowane zostaną też roboty od firmy Fanuc czy inteligentne rozwiązania do monitorowania zużycia energii w domach rozwijane przez Viessmann R&D Center.

Expo Made in Wrocław

To oczywiście nie wszystko! Na Expo Made in Wrocław można będzie sprawdzić co wrocławianie wysyłają właśnie w kosmos, zobaczyć na żywo najprawdziwszego satelitę i złapać za stery łazika marsjańskiego. Będzie można również stworzyć przy pomocy AI własną grę i przetestować automaty do gier, na których można stoczyć walki w kosmosie czy też sprawdzić swoje siły w grze w starego, dobrego snake’a! – Pokażemy Wam również wynalazki, które rewolucjonizują świat medycyny, zaprosimy do udziału w wyścigach robotów i na spotkanie z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław, którzy będą czekać z piłkarskimi nagrodami. Różnorodne konkursy będą też czekać na stoiskach wystawców EXPO i odbywać się przez aplikację Meeting Application – dodaje Paulina Muszyńska.

Expo Made in Wrocław pokaże również, jak łączą się ze sobą sztuka i technologia. Biorąc w nim udział będzie można też poznać sposób na przechytrzenie ChataGPT, weryfikacji tożsamości i wygodnego załatwiania formalności (szczególnie dla freelancerów) oraz przetestować swoje zdolności plastyczne tatuując… banana!

Bezpłatne wejściówki jeszcze dostępne

Expo Made in Wrocław już od siedmiu lat pokazuje nam “smart” rozwiązania tworzone we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku. Drukarki 3D, niebieskie kropki kwantowe, gra umożliwiająca sprawdzenie swojej osobowości, prototypy rakiet kosmicznych czy aplikacje do zdalnego parkowania to tylko niektóre z nich. Po więcej trzeba przyjść do Wrocławskiego Centrum Kongresowego 17.10.2023 r.!

Szczegółowe informacje i bezpłatne wejściówki na EXPO Made in Wroclaw dostępne są na www.made-in-wroclaw.pl. Równolegle do EXPO odbywa się też biznesowa konferencja pod hasłem Tech Generation.

Źródło: MADE IN WROCLAW