Endress+Hauser i ControlTec połączyły siły w ramach umowy partnerskiej

504

Podpisana 6 maja br. umowa między Endress+Hauser i ControlTec stanowi zwieńczenie wieloletniej współpracy. Na porozumieniu zyskają klienci, którzy od firm projektowych oczekują kompleksowej usługi, a zarazem sprawdzonych rozwiązań technicznych i pomiarowych.

– Zacieśnienie współpracy pozwoli nam z powodzeniem wymieniać się doświadczeniem i wiedzą techniczną, z korzyścią dla klientów. Nasze firmy znają się i współpracują ze sobą od lat. Podpisanie umowy partnerskiej pomoże nam jeszcze bardziej zjednoczyć siły i wypracować rozwiązania, które nas rozwiną, a jednocześnie pozwolą zwiększyć przewagę konkurencyjną – wyjaśnia Szymon Dolata, wiceprezes Controltec sp. z o.o.

Umowa obejmuje zagadnienia związane z promocją, podnoszeniem kompetencji pracowników, wymianą informacji na temat inwestycji i szans sprzedaży. Dla podmiotów działających w obszarze automatyki przemysłowej: ControlTec – jako firma projektująca układy pomiarowe i systemy sterowania oraz Endress+Hauser – jako dostawca urządzeń pomiarowych, o uzupełniającej się ofercie, taka umowa stanowi naturalny kolejny etap współpracy.

– Endress+Hauser, podobnie jak ControlTec, działa w wielu branżach, na różnych płaszczyznach. Każda z firm maobszary działalności, w którychod lat budowała swoje kompetencje. Na szczęście oferta i doświadczenia obu firm się uzupełniają. Stąd potrzeba zacieśnienia współpracy i wzmocnienia pozycji na kolejnych rynkach – mówi Maciej Sieczka, prezes zarządu Endress+Hauser Polska sp. z o.o.

Źródło:  www.pl.endress.com  www.controltec.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj