Emerson Network Power- nowa rodzina modułowych, łatwych w montażu szaf rackowych: InstaRack™

822

Emerson Network Power, spółka należąca do grupy Emerson (NYSE: EMR) wprowadził na rynek nową rodzinę szaf modułowych, InstaRack™. W jej skład wchodzą nowe szafy rackowe, przystosowane do szybkiego samodzielnego montażu i pakowane w płaskie opakowania, co zmniejsza wymagania związane z ich transportem, magazynowaniem i wpływa na redukcję kosztów dystrybucji.

Nowa rodzina produktów obejmować będzie m.in. Insta Rack Lan i InstaRack Server, umieszczone w wygodnych, płaskich opakowaniach. Jednostki LAN są już dostępne w Europie, w tym w Polsce, a także na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Natomiast szafy serwerowe dostępne będą na rynku od połowy grudnia bieżącego roku.

Szafa InstaRack LAN zaprojektowana została specjalnie do zastosowań sieciowych i wielopoziomowej dystrybucji zasilania. Nowa jednostka zapewnia przede wszystkim wysoką jakość i wydajność, a jej cechą szczególną jest m.in. bezramowa architektura, która wpływa na unikatowy charakter produktu. Gotowa do montażu szafa InstaRack LAN dostępna jest w czterech standardowych rozmiarach. Oferuje nie tylko mocną i stabilną konstrukcję (nośność wynosi 550 kg), ale co równie ważne, jest łatwa w montażu – można ją złożyć w zaledwie 30 minut.

Drugi produkt z rodziny InstaRack, InstaRack Server, zaprojektowany został pod kątem centrów danych, tak by spełniał potrzeby ich wymagającego środowiska. Jednostka ta jest dostępna w 12 różnych rozmiarach, a jej nośność wynosi 800 kg. Szafę serwerową wyposażono w perforowane przednie i tylne drzwi, w celu zapewnienia lepszej wentylacji.

Produkty marki InstaRack, w tym InstaRack LAN i InstaRack Server, zapewniają szereg korzyści użytkownikom końcowym, którymi są m.in. menedżerowie ds. sieci i inżynierowie centrów danych. Do korzyści tych można zaliczyć:

  • Obniżone koszty transportu i przechowywania: Dzięki możliwości zapakowania w płaską paczkę, produkty InstaRack znacznie zmniejszają zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową i nakłady na transport. Forma opakowania sprzyja również łatwości montażu w miejscach o ograniczonym dostępie.
  • Szybki montaż: Dzięki małej liczbie części i identycznym połączeniom śrubowym jednostki można zmontować w zaledwie 30 minut. Jednocześnie są one bardzo stabilne.
  • Architektura bezramowa i elastyczne okablowanie: Innowacyjna konstrukcja jednostek eliminuje konieczność przewlekania kabli, co ułatwia zarządzanie okablowaniem strukturalnym. Pokrywa górna o szerokości 800 mm wyposażona jest w wejścia kablowe z przodu, z tyłu i po bokach, co umożliwia elastyczne i uproszczone prowadzenie okablowania.
  • Panele boczne umożliwiające łatwy dostęp: Wszystkie produkty InstaRack wyposażone są w niezależne pionowe panele boczne, które można zainstalować i zablokować bez użycia narzędzi. Panele zapewniają łatwą obsługę oraz szybki dostęp do zainstalowanego sprzętu.

Źródlo: Emerson

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj