Firma Distrelec została największym dystrybutorem marki Siemens w Europie.

807

Potwierdzając zaangażowanie w dostarczanie klientom potrzebnych im rozwiązań technologicznych, Distrelec, wiodący europejski dystrybutor elektroniki, automatyki i technologii pomiarowych, poszerzył znacznie ofertę produktów jednego z największych przemysłowych przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie, firmy Siemens.

Steve Herd, dyrektor działu ofert i zarządzania produktem w firmie Distrelec, mówi: „Obecnie, gdy w asortymencie produktów firmy Siemens znajduje się ponad 4000 pozycji, firma Distrelec stała się jednym z największych dystrybutorów tej marki w całej Europie. Obszerne uzupełnienie oferty produktów Distrelec jest owocem potrzeb naszej rozbudowanej sieci profesjonalistów branżowych, inżynierów, techników kontrolerów i innowatorów, poszukujących rozwiązań technologicznych do indywidualnych projektów”.

Siemens jest światowym liderem w zakresie elektryfikacji, automatyzacji i cyfryzacji we wszystkich sektorach przemysłu. Współpraca z firmą Distrelec, jednym z największych producentów technologii oszczędzających energię i czas, umożliwia współdziałanie specjalistów z różnych sektorów w zakresie systemów zasilania i transmisji, jak również automatyzacji i sterowania.

Dominik Bolt, krajowy kierownik ds. dystrybucji w firmie Siemens, powiedział: ƒ„W rozbudowanym asortymencie produktów oferowanych przez Distrelec znalazły się najlepiej rotujące bezpieczniki automatyczne, moduły rozłączania przełączników i akcesoria Siemens. Nowe produkty, przeznaczone do różnych zastosowań i przypadków użycia, umożliwią ekspertom pracującym m.in. w branżach automatyki, przemysłu 4.0, robotyki i konserwacji zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne produkty z asortymentu marki Siemens w jednym miejscu”.

Aby przejrzeć asortyment produktów firmy Siemens w sklepie internetowym Distrelec, odwiedź stronę:https://www.distrelec.ch/en/manufacturer/siemens/man_sie?queryFromSuggest=true

Źródło: Distrelec