Daj swoim maszynom jeszcze większą moc!

251

Maszyny budowlane i rolnicze powinny stać się bardziej przyjazne dla klimatu, a najlepiej jeszcze bardziej wydajne. Cel jest oczywisty: każda zelektryfikowana maszyna powinna wspomagać ochronę środowiska.

Prawdziwie istotnym pytaniem nie jest tutaj „dlaczego”, ale „jak”: producenci pojazdów pragnący w sposób ekonomiczny zelektryfikować swoje maszyny terenowe potrzebują modułowych i skalowalnych rozwiązań.

> >> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<<

Nowo opracowana przez Bosch Rexroth platforma eLION do elektryfikacji maszyn samojezdnych łączy bezkompromisową niezawodność i wysoki stopień funkcjonalności. Zakres temperatur silników i falowników eLION wynosi od -40°C do 85°C, a górna granica temperatury dla silników, które mogą również pełnić funkcję stałych generatorów, to 100°C. Odporność komponentów eLION na wstrząsy i drgania wynosi odpowiednio 50 g i 10 g.

maszynom jeszcze większą moc

Platforma rozwiązań wysokonapięciowych o dużym poziomie skalowalności

Poszczególne komponenty platformy do elektryfikacji eLION obejmują nie tylko wiodące pod względem technicznym silniki wysokonapięciowe i falowniki, ale także inne wysokowydajne komponenty wraz z technologią przekładni, hydrauliką i oprogramowaniem.

Stwórz nową generację maszyn mobilnych z eLION

Dowiedz się jak zelektryfikować wszystkie funkcje jazdy oraz funkcje robocze i pomocnicze, niezależnie od tego, czy stosują napęd spalinowo-elektryczny, hybrydowy, czy w pełni elektryczny. Pobierz naszą ulotkę lub dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

>>> POBIERZ ULOTKĘ <<<

> >> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<<

Bosch Rexroth Sp. z o. o
ul. Jutrzenki 102/104
PL-02-230 Warszawa
Tel:  +48 (22) 738 18 00
Fax: +48 (22) 758 87 35
Mail: info@boschrexroth.pl