Cyberbezpieczeństwo Sieci Ot, A Nis2 – Przygotuj Swoją Firmę Do Odparcia Ataków Na Sieci Przemysłowe

138

W ostatnim czasie możemy zaobserwować znaczny wzrost cyberataków ukierunkowanych na sieci przemysłowe przedsiębiorstw, a zwłaszcza tych, które zalicza się do infrastruktury krytycznej. Przedsiębiorstwa te oprócz klasycznych elementów sieci IT, posiadają złożone elementy sieci przemysłowych OT.

Takie ataki zmierzają do kradzieży własności intelektualnej, a bardzo często powodują zatrzymanie procesu produkcyjnego, co w konsekwencji może przełożyć się na gigantyczne straty finansowe w zaatakowanej organizacji. Co więcej, zbliża się implementacja założeń dyrektywy NIS2, która nakłada nowe obowiązki w zakresie cyberochrony.

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ <<<

Z pomocą przychodzi europejski lider w dziedzinie zabezpieczeń sieci – firma Stormshield i jej rozwiązania UTM/Next Generation Firewall, przeznaczone do ochrony krytycznej infrastruktury firm. Dzięki unikatowej architekturze nasze urządzenia blokują niebezpieczny ruch oraz dają możliwość analizowania protokołów przemysłowych z wykorzystaniem Deep Packet Inspection. Rozwiązania Stormshield chronią ponad 3000 polskich organizacji, podmiotów kluczowych i ważnych, łącznie z przedsiębiorstwami posiadającymi infrastrukturę krytyczną.

Jeżeli ważne jest dla Ciebie cyberbezpieczeństwo Twojej organizacji, zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze online dedykowanym dla przedsiębiorstw – 26 czerwca o godz.10.00. W trakcie 90-minutowego webinaru odpowiemy na m.in. pytania:

  • Czy Twoje przedsiębiorstwo jest gotowe na kradzież własności intelektualnej lub całkowite zatrzymanie produkcji?
  • Czy Twoje przedsiębiorstwo jest gotowe na wyzwania, jakie stawia przed nami Dyrektywa NIS2?
  • Czy wiesz jakie są źródła ataków na sieci przemysłowe?
  • Czy wiesz w jaki sposób chronić sieci przemysłowe i komunikację między urządzeniami pracującymi w sieci OT?
  • Czy wiesz jak zapewnić ciągłość działania sieci podczas awarii?

>>>  ZAREJESTRUJ SIĘ <<<

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, jak wyglądało wdrożenie rozwiązania Stormshield na bazie studium przypadku, zapoznaj się z naszym case study.

>>>  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<<

Stormshield

Tel.: 32 793 11 00
Mail: kontakt@dagma.pl