ctrlX AUTOMATION – nowy świat automatyzacji

711

Szanowni Państwo,

przedstawiamy Państwu ctrlX AUTOMATION! Smartfon wśród systemów automatyzacji przemysłowej! Czy zastanawialiście się w jaki sposób można ograniczyć nakład pracy inżynierów o 30%?

Wystarczy kilka minut, aby dowiedzieć się wszystkiego o platformie ctrlX AUTOMATION i zestawie narzędzi inżynierskich umożliwiającym sterowanie maszyną.

Zapraszamy do zadawania nam pytań, na które z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Indywidualizacja maszyn za pomocą aplikacji

Wszyscy wiemy jak szybko zmieniają się obecnie wymogi w branży produkcyjnej. Chcąc działać elastycznie, trzeba korzystać z różnych aplikacji i oprogramowania. Dlatego właśnie uważamy, że inżynieria mechaniczna oznacza dziś tworzenie oprogramowania. ctrlX AUTOMATION wraz z ctrlX WORKS to idealne rozwiązanie, obejmujące wszystkie aplikacje potrzebne, aby dostosować maszyny w Państwa zakładzie. Robi się to dokładnie tak, jak na smartfonie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wybór dowolnego języka programowania

Na pewno spotkaliście się z taką sytuację: maszyna została już zamówiona, a klient nagle zmienia środowisko. W grę wchodzą dwa czynniki: Gdzie znaleźć dodatkową przestrzeń instalacyjną i kto zajmie się programowaniem PLC? Platforma ctrlX AUTOMATION to właściwe rozwiązanie: minimalna przestrzeń instalacyjna, mniej pracy inżynierów i otwartość na nowoczesne języki programowania.

Czas to pieniądz

… a zarazem dobro deficytowe. ctrlX AUTOMATION nie tylko ogranicza koszty komponentów i inżynieryjne o 30-50%, ale także pozwala oszczędzić czas. Oto najważniejsze zalety platformy ctrlX AUTOMATION.

 


PLATFORMA CTRLX AUTOMATION W SKRÓCIE

CTRLX AUTOMATION Rusza do klientów

Jeśli są Państwo zainteresowani platformą ctrlX AUTOMATION i chcieliby się z nami umówić, czekamy na Państwa zgłoszenia.

 

 

WYŚLIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA JUŻ TERAZ

22.10.20 Bezpłatne webinarium: FMCG – tradycyjne i innowacyjne rozwiązania  dla branży

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak zwiększyć efektywność logistyki wewnątrzzakładowej i zwolnić tymczasową przestrzeń magazynową z wykorzystaniem autonomicznego pojazdu ActiveShuttle oraz jak zoptymalizować produkcję zbierając dane dotyczące maszyn i procesów z wykorzystaniem oprogramowania IoT Gateway.

Więcej informacji

ZAREJESTRUJ SIĘ

Kontakt: spc@boschrexroth.pl

Zapraszamy!