Automa.Net Meeting & Expo: Jedyne w swoim rodzaju spotkanie branży automatyki i elektroniki przemysłowej.

491

Networkingowe wydarzenie dla firm działających w branży automatyki i elektroniki przemysłowej to zupełnie nowa formuła eventu B2B, który odbędzie się w dniach 20 – 22.05.2022 roku w Warszawie. Unikalne spotkania, kameralne rozmowy biznesowe oraz czysty networking, bez sztywnych agend i prezentacji – wszystko to podczas I Edycji Automa.Net Meeting & Expo, organizowane w Arche Hotel Krakowska.

O ORGANIZATORZE:

W marcu 2021 roku w branży automatyki i elektroniki przemysłowej swoją działalność rozpoczęła platforma online Automa.Net, mająca na celu umożliwić wszystkim firmom handlującym podzespołami automatyki i elektroniki przemysłowej, swobodną wymianę  informacji nt. dostępności danych części, jak i stanów magazynowych. Jest to absolutnie pionierski projekt – zrzeszający dystrybutorów automatyki przemysłowej z całej Europy, ale także innych kontynentów.

Misją Automa.Net jest tworzenie narzędzi dla firm z branży automatyki przemysłowej, które ułatwią im współpracę pomiędzy sobą. Właśnie dlatego zrodził się pomysł na kolejny projekt –  tym razem offline – Automa.Net Meeting & Expo. Obecnie jest to już integralna część projektu Automa.Net – portalu, który jak się okazało wprowadził powiew świeżości w tej branży.

O WYDARZENIU Automa.Net MEETING & EXPO

Automa.Net Meeting & Expo to 3 dniowe spotkanie wszystkich osób decyzyjnych z firm prosperujących w branży automatyki przemysłowej w Europie oraz na innych kontynentach.  Swoją obecnością podczas wydarzenia zaszczycą nas CEO, Dyrektorzy handlowi, Dyrektorzy ds.rozwoju biznesu będący reprezentantami tych firm.

Będą to trzy dni inspirujących rozmów biznesowych wyłącznie pomiędzy Uczestnikami wydarzenia. Dzięki nowoczesnej formule tego eventu B2B, delegaci firm uczestniczących, będą mieli możliwość skoncentrowania się na integracji i rozmowach z partnerami biznesowymi. Wydarzenie ma charakter kameralny i nie przewiduje wstępu osób w roli Odwiedzających.

Kto będzie brał udział w Automa.Net Meeting & Expo 2022 i jakie firmy na pewno można tam spotkać?

Na spotkaniu będzie można spotkać głównie dostawców oraz dystrybutorów podzespołów ( będzie to ok. 80% obecnych firm), a ponadto:

  • Brokerzy / Dealerzy i inne firmy handlujące podzespołami automatyki i elektroniki przemysłowej
  • Mali i średni producenci komponentów
  • Dostawcy oprogramowania
  • Firmy IT specjalizujące się w automatyce przemysłowej
  • Organizacje/ Stowarzyszenia

Niektóre z firm, które już zarezerwowały stanowiska: Aserto z Polski, PLCconnex z Polski, DREAMland z Czech, PLC-City z Włoch, Maxi Automation z Anglii. Aktualną listę można zobaczyć na stronie wydarzenia www.meeting.automa.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj