AUTODESKDAYS 2021 | PRZEMYSŁ Kolejna edycja wirtualnej konferencji dla branży przemysłowej

578

Już 3 marca rozpocznie się dwudniowa konferencja AUTODESK DAYS | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości.Podczas serii wirtualnych sesji dla branży przemysłowej, poruszone zostaną takie zagadnienia jak praca w nowej rzeczywistości, nowości i trendy w zarządzaniu danymi i projektami oraz innowacje w przemyśle maszynowym i budowlanym.

 Podczas wirtualnej konferencji  AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości eksperci podzielą się wiedzą jak przedsiębiorstwa mogą szybciej i skuteczniej przystosować się do zmian, które wymógł na wielu firmach projektowo – produkcyjnych rok 2020 i wykorzystać je na swoją korzyść.

Dwa dni, 4 bloki tematyczne, 20 sesji

Dwudniowe spotkanie online dla branży przemysłowej odbędzie się w 3 i 4 marca 2021 roku (środa-czwartek). Każdego dnia zaplanowano dwa bloki tematyczne, składające się z pięciu trzydziestominutowych sesji. Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne dni i sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji i zainteresowań. Taka, sprawdzona już, formuła spotkania pozwala na pogodzenie czasu spędzonego na konferencji z obowiązkami zawodowymi.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną wyniki badania „Digitalizacja polskich przedsiębiorstw przemysłowych w pandemii”, przeprowadzonego na zlecenie Autodesk, które rzuci światło na to, jak firmy przemysłowe odnalazły się w nowej rzeczywistości. Nie zabraknie również prezentacji klientów z praktycznymi przykładami casestudydotyczącymi m.in. wdrożeń i integracji rozwiązań czy zarządzania projektem z wykorzystaniem systemu PLM. .

To 2 dni prelekcji pełnych wiedzy dla tych, którzy chcą cyfryzować firmy i procesy, aby z sukcesem  wprowadzać nowe produkty i usługi, jednocześnie poprawiając satysfakcję i doświadczenia swoich klientów. Eksperci branży przemysłowej pokażą, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się i generowanie zysków. To również doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązanymi dla przemysłu i poznania nowych funkcjonalności oprogramowania i technologii takich jak: Inventor, Fusion 360, Vault, Generative Design czy Additive Manufacturing.” –dodał Radosław Cieślak zAutodesk.

Wśród tematów, które zostaną omówione podczas konferencji znajdą się:

DZIEŃ 1 (03.03.2021, środa) 

Blok 1 – Praca w nowej rzeczywistości

Blok 2 – Zarządzanie danymi i projektami – Data Management czy PLM?

DZIEŃ 2 (04.03.2021, czwartek)

Blok 3 – Przemysł maszynowy – innowacje i trendy

Blok 4 – Producenci wyrobów budowlanych – na styku przemysłu i budownictwa

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem www.autode.sk/przemysl2021.

Źródło: AUTODESK