Autodesk DAY 2022 – Przemysł Maszynowy. Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse

319

Autodesk wraca z kolejny wydarzeniem dla branży produkcyjnej w ramach AUTODESK DAY. Już 25 maja odbędzie się konferencja Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse”. Uczestnicy serii wirtualnych sesji dla branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych dowiedzą się jak wprowadzić digitalizację do wszystkich etapów cyklu tworzenia – od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing.

Światowe trendy, wyzwania, wyścig za innowacją i kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem stanowią inspirację do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań technologicznych. Dodatkowo, dzisiejszy sektor produkcyjny i wchodzące w jego skład systemy produkcyjne stają się coraz bardziej cyfrowe, połączone i skomplikowane. Podczas konferencji Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse” uczestnicy mogą spodziewać się ciekawych wystąpień praktyków, aktualnych tematów i przykładów interesujących rozwiązań dla użytkowników z różnych środowisk w zakresie innowacji. Poruszone zostanę tematy związane z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem, prezentowane na bazie doświadczeń przedstawicieli branży, które mogą pomóc firmom w osiągnięciu celów biznesowych.

Wybrane wystąpienia:

  • Przygotowanie instrukcji produkcyjnych pod kontrolą systemu Vault
  • Rozwiązania Autodesk w akcji – przegląd możliwości dla przemysłu
  • Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych – reaguj szybko na zmieniające się warunki
  • Jak budować roboty humanoidalne?
  • Integracja środowiska Inventor – Vault
  • Automatyzacja zadań CAD / PDM w dziale konstrukcyjnym firmy przemysłowej
  • Zrównoważony rozwój w polskich firmach przemysłowych – gdzie jesteśmy i gdzie chcemy być?
  • Unikatowa aparatura badawczo testowa w gospodarce zrównoważonego rozwoju

Innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw to przyszłość funkcjonowania gospodarki – 80% globalnych dostawców maszyn przemysłowych powiedziało, że tworzenie i prowadzenie infrastruktury cyfrowej jest opłacalne[1]. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną przykłady pokazujące jak sprawne włączenie digitalizacji do wszystkich etapów produkcji może wpłynąć na poprawę szybkości produkcji, retencję klientów, produktywność pracowników, jakość i nowe zlecenia.

Z analiz zleconych przez Autodesk wynika, że dostawcy maszyn przemysłowych, którzy zainwestowali w udoskonalenia swoich projektów produkcyjnych dostrzegają znaczne korzyści dla firmy. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić przedstawicieli branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych na konferencję Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse” i na konkretnych przykładach pokazać w jaki sposób mogą rozwijać swój biznes” – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk. „Eksperci pokażą, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się i generowanie zysków” – dodaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj