AI Impact to wyjątkowe wydarzenie łączące teorię z praktyką

131

Kilkudziesięciu znakomitych ekspertów ze świata nowoczesnych technologii, biznesu oraz instytucji wspierających rozwój sztucznej inteligencji debatować będzie nad przyszłością, w której AI stanie się kluczowym graczem. Na podstawie swoich doświadczeń podzielą się oni swoją wizją i strategiami rozwoju sztucznej inteligencji.

Program pierwszego dnia konferencji skupi się na tematyce związanej z przyszłością: Technologii, Biznesu i Człowieka, co odwzoruje agenda podzielona na sesję wspólną i równoległe ścieżki tematyczne do wyboru.

Dzień drugi dzień to Warsztatownia – można będzie wziąć udział w wybranym, praktycznym szkoleniu. Dzięki różnorodnym wystąpieniom, każdy z uczestników będzie miał możliwość przeżyć eksplorację poszczególnych aspektów sztucznej inteligencji i jej wpływu na wspólną przyszłość, w takiej formie jaka mu najbardziej odpowiada.

Konferencja będzie miejscem szerokiej dyskusji nad możliwościami obecnego wykorzystania AI w codziennej pracy, jak i nad scenariuszami, które niesie przyszłość. Udział w niej to obowiązkowy punkt dla każdego, których chce być częścią rewolucji AI. Wśród uczestników będą zarówno doświadczeni specjaliści, jak i osoby zaczynające przygodę z dziedziną sztucznej inteligencji.

Wydarzenie odbędzie się 19-20 listopada w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie (ul. Grzybowska 56)

Szczegółowy program i bilety: https://ai-impact.pl/

Źródło: AI IMPACT